Krõbedad kanasteigid on välja töötatud koostöös Eesti tippkoka Joel Ostratiga.
Foto; AS Nõo Lihatööstus

2019. aasta parim jõulupraad on “Krõbedad kanasteigid”

Ajavahemikus 23-25.10.2019 valiti Tallinna Toidumessi raames parimaid jõulutooteid ning ühes olulisemas ja konkurentsitihedamas kategoorias “Parim jõulupraad 2019” saavutas esikoha AS Nõo Lihatööstuse toode “Krõbedad kanasteigid”.

Ühtekokku esitati konkursile 71 erinevat lihatoodet ning kõiki tooteid hinnati pimetesti põhimõttel ja järgnevate kriteeriumite alusel: lõhn, maitse, sisu või konsistents ning välimus. Kokku võttis jõulutoodete hindamisest osa 2280 messikülastajat.

“Meil on ääretult hea meel, et niivõrd suurearvuline publik pidas kõigist valikutest just meie toodet kõige paremaks,” ütles AS Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük.

“See näitab, et meie töö on kandnud vilja ja Krõbedate kanasteikide retsept, mille kallal on kõvasti vaeva nähtud leiab tunnustust ja heakskiitu nii meie klientide kui ka lõpptarbijate poolt”.

Krõbedad kanasteigid on välja töötatud koostöös Eesti tippkoka Joel Ostratiga ning neid võib leida kõikidest hästivarustatud kauplustest üle Eesti. Toodet valmistatakse kana kintsulihast, millele annavad krõbeda kooriku riivsaia ja juustu paneering.

Toidumessi traditsioon on loodud Profexpo poolt juba aastast 1993 ning see toob kord aastas kokku Eesti toiduala tegijad. Messil on osalema oodatud nii toidutootjad, importijad, edasimüüjad kui ka sektorile teenuseid, tarvikuid, tooraineid pakkuvad ettevõtted.

AS Nõo Lihatööstus on suurim kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus Eestis, andes tööd ligemale 200-le oma ala tippspetsialistile.

Ettevõtte tooteportfellis on üle 400 erineva toote, mida turustatakse nii koduturul, aga ka eksporditakse lähiriikidesse. Meid teatakse ja hinnatakse just toodete kõrge kvaliteedi pärast ning soovime olla esimene eelistus tarbijate lihatoodete valikul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga