Eesti ettevõtjad saavad Malmö messil tutvuda Rootsi turu juhtivate tarnijatega, sealhulgas Põhjamaade parimate pakkumistega.
Foto: Joel Kirsimaa

Organic Estonia viis 30 Eesti mahetootjat Rootsi Malmö messile

Eesti mahe- ja looduskosmeetika ettevõtted sihivad Euroopa eksporditurge: 30 Eesti ettevõtet on Rootsis Malmö messil 13.-14.11.2019. 

“30 Eesti maheettevõtet teevad ajalugu ning seega Eesti mahemajanduse suuremaks ja nähtavamaks kui see kunagi varem võimalik on olnud,” tõdes nii suure ja olulise ettevõtmise kohta Organic Estonia tegevjuht Krista Kulderknup.
Eesti maheettevõtted toidutootjatest looduskosmeetika ettevõteteni tutvustavad Skandinaavia suurimal mahe- ja looduskosmeetika messil Malmös oma mahetooteid – alates mahemunadest kuni vetikate ja looduskosmeetika toodeteni välja.

Foto: Joel Kirsimaa

Malmös leiab aset Skandinaavia juhtiv naturaalse kosmeetika ja jätkusuutliku elustiili mess Natural Health & Beauty Scandinavia ning mahetoitude ja -jookide mess “Nordic Organic Food Fair”.
Tegemist on B2B üritusega ostujuhtidele, kes otsivad parimaid partnereid toodete kaubandusvõrkudesse sisseostmiseks.
Malmö messil osaleb 17 Organic Estonia liiget: BugBox OÜ, OÜ Tõrvaaugu Mahe talu, Furcella OÜ, OÜ Kasevetekohin, LoondSPA OÜ, Ervita Marjakasvatuse OÜ, Saidafarm OÜ, Green Valley Ventures OÜ, Aesti Skincare OÜ, Magusameistrid OÜ, Nurme Looduskosmeetika OÜ, Must Küüslauk OÜ, Chaga OÜ, Sirloin OÜ, Rõngu Mahl, Moe OÜ ja OÜ Numami.

Foto: Joel Kirsimaa

Lisaks neile ka Alliku Mahetalu OÜ, Estko AS, Green Bite OÜ, Grouseberry OÜ, Mahemuna OÜ, Mathugo OÜ, Matsimoka OÜ, Nordic Seaweed Solutions OÜ/Numami OÜ, Nordic Organic OÜ/Allew  Magusameister, Puljong OÜ/FS Goods, Rabafarm OÜ/Pajuvitsa talu, Vetik OÜ, Õun Drinks OÜ ja Eesti Maaülikooli Polli Aiandusuuringute Keskus.
Eesti ettevõtjad saavad Malmö messil tutvuda Rootsi turu juhtivate tarnijatega, sealhulgas Põhjamaade parimate pakkumiste, rahvusvaheliste kaubamärkide ja uute põnevate mahevaldkonna idufirmadega.

Koostöös Eesti Suursaatkonnaga Kopenhaagenis saab messi raames toimuma ka Eesti äriseminar 13. novembri õhtul. “Üritusega aitame luua ja hoida Eesti mahemajanduse ettevõtete kontakte Euroopa sisseostjate ja ostujuhtidega. Messile eelneval päeval on kavas külastused kohalikesse maheettevõtetesse,” kommenteeris Kulderknup.

Eesti 30 ettevõtte messikülastus ja messi raames toimuv Eesti äriseminar saab teoks koostööna, kuhu panustavad Maaeluministeerium, Eesti Suursaatkond Kopenhaagenis, Eesti Suursaatkond Stockholmis, Tartu Ärinõuandla, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Organic Estonia MTÜ. Projekti eestvedaja on Organic Estonia.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga