Pingelisel ja keerulisel ajal vajab Selver enam töökäsi, mis on heaks võimaluseks neile, kel tööd ja leiba vaja.
Foto: Egert Kamenik

E-Selver laieneb Tartusse ja Tartumaale

Selver alustab 2. jaanuarist Tartus ja Tartust kuni 15-kilomeetri raadiuses e-poe tellimuste kojuvedu. Tartlased saavad e-Selveri tellimusi esitada alates 27. detsembrist.

„Selveri e-poe Tartusse jõudmise vastu on meie kliendid huvi tundnud igapäevaselt. Aasta eest rajasime e-poe komplekteerimiskeskuse, mis muutis meie tööd kiiremaks ja tõhusamaks. Tänu sellele oleme nüüd jõudnud järgmise olulise verstapostini ja e-Selveri kojuveo teenus jõuab Tartusse ja Tartumaale,“ ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Lombi sõnul on kojuveo teenuse avamine Tartus ja Tartumaal olnud Selveri meeskonna jaoks oodatud ja põhjalikult ettevalmistatud samm. „Selveri kojuveo teenus ei piirdu vaid Tartu linnaga, vaid jõuab ligi 150 000 elanikuni Tartus ja Tartumaal,“ lisas Lomp.

Foto: Egert Kamenik

Tartumaa teeninduspiirkond piirneb põhjast Saadjärve, Kukulinna, idast Väägvere, Pilka, Sirgu, Vana-Kastre, Koke ja Roiuga, lõunast Rebase, Kambja ja Unipihaga ning läänest Järiste, Soosilla, Pihva, Ilmatsalu ja Lammikuga.

Kauba kojutarneid tehakse Tartumaa teeninduspiirkonnas neljas ajavahemikus: kell 11–13, kell 13–15, kell 17–19 ja kell 19–21. Kojuveo teenustasu on 4,90 eurot, alates ostukorvi summast 99,99 eurot on kojuvedu tasuta.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on kättesaadav ligi 800 000 Eesti inimesele. E-Selver on Eesti suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikema valikuga e-toidupood.

Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad ja telerid. Uusima sortimenditäiendusena müüb e-pood ka mängukonsoole.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest ja e-poe eripakkumistest.

Eesti kapitalil põhinevasse Selveri jaeketti kuulub Eesti suurima kojuveopiirkonna ja käibega e-pood ning 53 kauplust, mille all on ca 100 000 ruutmeetrit müügipinda.

Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd enam kui 2900 inimesele. 2018. aasta müügitulu oli 454,3 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 38,8 miljonit ostu.