Kliendi meiliaadressile tulnud lingil klikkides avaneb kaardirakendus, millelt näeb e-Selveri bussi ikooni kaardil.
Foto: Egert Kamenik

E-Selveri klient näeb nüüdsest kauba saabumist reaalajas

Eesti esimese jaeketina hakkas Selver oma klientidele näitama e-poest tehtud tellimuse teekonda reaalajas. Infot näidatakse kaardirakendusel, millel näeb kulleri teekonda kliendi koduukseni.

„E-Selver on Eesti kasutajasõbralikumaks e-poeks valitud mitmel varasemal aastal. Oleme selleks hoolikalt kuulanud, mida kliendid meie e-poelt ootavad. Üks oodatumaid lahendusi on olnud näha tellimuse saabumist reaalajas. Nüüd saame öelda, et selline lahendus on olemas. Klientidele annab see võimaluse seni tellimuse ootamisele kulunud väärtuslikku aega mõistlikumalt kasutada,“ ütles Selveri juht Kristi Lomp.

Tellimuse teekonda saab jälgima asuda hetkest, mil kliendi tellitud kaup on kokku pandud, bussi tõstetud ning asunud komplekteerimiskeskusest kliendi poole teele.

Kliendi meiliaadressile tulnud lingil klikkides avaneb kaardirakendus, millelt näeb e-Selveri bussi ikooni kaardil. Bussi asukoht kaardil tähistab bussi asukohta reaalajas. Link saadetakse nii tellimuse kinnitusega kui arve-saatelehega.

Kaardil kuvatakse muuhulgas ka see, mitu tellimust enne jälgitava tellimuse lõpliku täitmiseni on kulleril jäänud veel kätte toimetada. Kaart uueneb iga 20 sekundi järel.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on kättesaadav ligi 800 000 Eesti inimesele. E-Selver on Eesti suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikema valikuga e-toidupood.

E-Selveri kullerid toovad tellimusi koju kätte Tallinnas ja enamikul Harjumaal, Raplas ja poolel Raplamaal, Pärnus ja Pärnu ümbruses, Tartus ja Tartu lähivaldades.

Tellimusi väljastatakse ka 13 Selveri kaupluse infoletist, millest uusimad on Kadaka Selveri väljastuspunkt Tallinnas ja Anne Selveri väljastuspunkt Tartus (avatakse 1. märtsil).

Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad, telerid, aga ka mängukonsoolid.

E-poe valikust leiab ka sisutuskaubad, aiakaubad, autokaubad, rõivad ja jalatsid.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest, Partnerkaardi pakkumistest ja e-poe eripakkumistest.

Eesti kapitalil põhinevasse Selveri jaeketti kuulub Eesti suurima kojuveopiirkonna ja käibega e-pood ning 53 kauplust, mille all on 101 000 ruutmeetrit müügipinda.

Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd ca 3000 inimesele. 2019. aasta müügitulu oli 469,4 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 40,3 miljonit ostu. 1995. aastal asutatud kodumaine super- ja hüpermarketite kett Selver tähistab tänavu 25. sünnipäeva.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga