EVEA 30
EVEA logo

Ehemaitse.ee alustas koostööd EVEA-ga, et pakkuda tõhusat tuge väikestele toidukäitlejatele

Ehemaitse.ee alustas koostööd EVEA-ga (Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon), pakkudes seeläbi toidutootjaist EVEA liikmetele head võimalust enda ettevõtte tutvustamiseks. Täna, 27. mail käivitub ka ühine kampaania. 

Ehemaitse.ee presenteerib end B2B suunal kui kohalikku toitu väärtustava väikeettevõtja jaoks uut otseturunduse kanalit, aidates jõuda lõpptarbijani.

EVEA liikmeskonnas on kasvav arv väikseid ja keskmisi toidutootjaid ja toitlustajaid, kellel on tipp-kvaliteediga kohalikud tooted, kuid kelle põhilised kitsaskohad on jõudmine jaekaubandusvõrku või suurema klientuuri tähelepanu pälvimine.

Ehemaitse.ee viib tootja või toitlustaja vahetult kokku lõpptarbijaga.

“Panustame ka oma kogemustega portaali ülesehitusse, mistõttu saavad EVEA liikmed kasutada portaali teenuseid väga headel tingimustel, millest väiketootjad tihtilugu turundustegevuses puudust tunnevad,“ kommenteeris EVEA asepresident Marina Kaas koostöö tagamaid.

Ehemaitse.ee eesmärk on panna õlg alla kodumaiste toidutootjate, sh ka väike- ja mikrotootjate tegemiste toetamisse läbi nende uudiste ja edulugude kajastamise ja otsekontaktide loomise tarbijatega.

Kohalikele toidutootjaile ja  eestimaise fookusega toidukohtadele, kuid ka kõigile teistele eestimaise toidu hindajaile suunatud teemaveebi eesmärk on olla nii Eesti toidutootjate, kuid ka kodumaise fookusega toidukohtade usaldusväärne meediapartner ja turunduskanal.

Ehemaitse.ee teeb juba täna koostööd Saaremaa kohalikke tootjaid ühendava märgisega EHTNE, Võrumaa väiketootjaid ühendava katusorganisatsiooniga Uma Mekk, Maaeluministeeriumi, Eesti Toiduainetööstuste Liiduga ja paljude teistega.

Ehemaitse.ee veebilehel ja sotsiaalmeedia kanalites saab lugeda uudiseid Eesti toidutootjate ja toitlustuskohtade toodete ja teenuste kohta, ettevõtted saavad tutvustada ettevõtmist vastavalt enda nägemusele ja võimalustele, sh tooteid ja teenuseid toidutootjate ja toitlustuskohtade kataloogis, saada inspiratsiooni Eesti toidu retsepti rubriigis olevatest retseptidest.

Samuti on olemas toidutootjate ja kodumaiste toidukohtade tööpakkumiste rubriik, et aidata tootjail leida vajalikku tööjõudu.

Täna, 27. mail EVEA-ga koostöös käivitatava ühise kampaania raames on EVEA toiduvaldkonna esindajatest liikmetel võimalik liituda Ehemaitse.ee toidutootjate ja toitlustuskohtade kataloogiga tasuta kuni 2019. aasta lõpuni.

Alates tänasest kehtib EVEA liikmetele ka soodustus -50% kõikidelt Ehemaitse.ee poolt pakutavatelt tasulistest teenustelt 1 aasta jooksul.

Ehemaitse.ee usub, et koostöö kujuneb sisuliseks ja edasiviivaks mõlemale osapoolele.

Vaata lähemalt teenuseid: https://www.ehemaitse.ee/teenused/

Jaga