Foto: Saare Ehtne

Ehtne Saaremaa e-kaupluse uksed on nüüdsest pärani!

Ehtne Saaremaa avas oma e-poe uksed kõigile soovijatele nii Saaremaal, Muhus kui mandril. “Meil nüüd iganes kena meel kuulutada, et meitel Ehtne Saaremaa e-kaupluse uksed pärani!” kõlab Ehtne Saaremaa e-poe üleskutse.

Saarlased soovitavad kõigil rahus kodus passida, sest kõik vajalik ja samas Saaaremaine toidukraam tuuakse tellijaile lausa päkkade välkudes kohale.

“Saaremaa ja Muhumaa tootjad on omad rammud kokku liitnud, et so köht ei peaks pilli lööma, kurk kuivama ja ihu hoolitsuseta jääma!” lubatakse Saare Ehtne kodulehel.

E-kauplusest saab Saare Ehtne kodulehel oleva info kohaselt tellida igasugu erinevat Saarte kraami: puhast ja mahedat toitu ning jooki, tervisetooteid, saunatarbeid, ilmkaunist käsitööd ning nii möndagi muud.

“Pane sörm lemmikule peale, saada rahanatuke teele ja kaup jõuab sinuni nii kut naksti!” kostub meeleolukas üleskutse Saare Ehtne veebilehelt.

““EHTNE” märgist kannavad Saaremaal juba üle 100 erineva ettevõtja. Piirkonnas toimib ettevõtjaid toetav koostöövõrgustik. “EHTNE” märgisega varustatud toode on eristuv ja sellel on tarbija silmis kõrge väärtus,” kommenteerib Saarte Koostöökogu tegevjuht Koit Kelder.

“Meie võrgustikuga on oodatud liituma kõik maakonnas tegutsevad ettevõtted, kelle toode või teenus vastab statuudile ning kes peab oluliseks ühise märgise arendamist ja koostööd, sest koos on kergem!” julgustab Kelder kõiki piirkonna tootjaid liituma.

Saare Ehtne e-pood on leitav aadressilt: pood.ehtne.ee