Kohvik Fellini kokad Märt ja Raiko Võrtsjärve kohale viimast lihvi andmas.
Foto: Kristjan Kivistik.

Esmakordselt stardib Viljandi maitsete nädal

9.-15. märtsini toimub esimest korda Viljandi maitsete nädal. Seitsme eriilmelise toidukoha kokad on eeskätt viljandlastele mõeldes kokku pannud erimenüüd.

Maitsete nädala raames ärgitatakse viljandlasi ja linna külalisi sööma kodust väljas, et avastada Viljandi suurepärased köögid ja maitsvad söögid.
Iga maitsete nädala programmis osaleva toidukoha erimenüü koosneb kahest käigust, millest üks on soolane ja teine magus elamus.

Kõik Viljandi maitsete nädalal pakutav on kodumaine, hoolega kasvatatud ja armastusega potti pandud. Milline see päris Viljandi maitse on, jääbki sööjate avastada ja arvustada.

“Üks on kindel, kodust väljas on tore süüa, lasta end maitsetel hellitada, särasilmadel teenindada ja lihtsalt omasid hoida,” julgustab kõiki üritusel osalema Viljandi Linnavalitsuse avalike suhete ja turismiameti juhataja
Krista Kull.

Maitsete nädalal osalevad Aida kohvik, Amrita Café, kohvik Fellin, restoran Harmoonia, restoran Ormisson, kohvik Täiskuu ja pubi Tegelaste Tuba.

Vaata lähemalt maitsed.visitviljandi.ee<http://maitsed.visitviljandi.ee> või Viljandi maitsete nädala Facebooki lehel https://www.facebook.com/events/1582521361905607/