Foto: Fazer Eesti

Fazer tõi turule maailma tänavatoitudest inspireeritud pagaritoodete sarja

Kuigi kevade meeleolu on sel aastal pisut erilaadne, on siiski juba peetud perekondade esimesed grilliõhtud, kodukontori õuelõunad ja esimesed piknikud! Just nendele kevadsuvistele meeleoludele mõeldes on Fazer loonud maailma kultuuride maitsetest inspireeritud Street Food tootesarja, mida nautida nii praegusel ettevaatlikul ajal kui ka suvistel kokkusaamistel.

Uudistootena on poelettidel pehme Lapi leib. Lapi ehk polaarleib on Rootsi päritolu lameleib, mis on valmistatud nisust ning täisterakaerahelvestest ja -jahust.

Lapi leiba on liigagi lihtne ilma lisanditeta nautida, kuid see sobib ka hästi näiteks kiireks pitsapõhjaks, mugavaks tako-taskuks või kiire kihilise võileiva valmistamiseks. Põhjamaades on Lapi leib pere pisemate liikmete suur lemmik!

Ning mis oleks tänavatoit ilma burgeriteta! Selleks on Street Food sarjas imepehmed ja suussulavad Brioche burgerikuklid, mis täiendavad uhkelt iga käsitööburgerit, mis koduse grillmeistri käe all valmib.

Õhuline kukkel on kaunilt kuldpruuniks küpsetatud, kuid enne burgeri valmistamist tasub see minutiks-paariks koos lihaga grillrestile panna, et hõrgule saiale värske krõbedus anda.

Samuti on Street Food brändinime alla koondunud juba vanad tuttavad ja lemmikud – pehme Gruusia leib ja mehhikopärane mahukas wrap – et oma maitsemeeled kasvõi iga päev erinevasse maailmajakku rännakule viia.

Suve hakul saab Street Food sari veel täiendust ka miniburgeri kuklite ja pehmete hot dogi saiadega.