Fazer Juurika leivasnäkkide valikusse on lisandunud peedi ja tüümiani maitsva kooslusega näkileivad.
Foto: Fazer Eesti

Fazeri leivasnäkkide valik sai suvist täiendust

Fazer tähistab suvekuude algust kahe täiendusega populaarsete leivasnäkkide valikus – hapukoore- ja murulaugumaitseline MUST näkileib ja Juurika sarja leivasnäkk peedi ja tüümianiga.

MUST näkileibade perekonda lisandunud trendikale hapukoore- ja murulaugumaitselisele näkileivale annavad maitsetugevust lisaks sibul, küüslauk, leeskputk ja petersell.

„Dipikastmesse kastetuna pakub see tervislikku konkurentsi kartulikrõpsudele ning maitseb võrdväärselt hästi nii tugitoolisportlastele teleri ees kui autoreisil kärsituks muutuvatele lastele,“ soovitab Fazer Eesti turundusjuht Riina Eedra.

Samuti on MUST näkileivad heaks põhjaks suupistete valmistamisel, millega suvise sünnipäevapeo lauda kaunistada.

Eelmisel suvel turule tulnud Juurika porgandi- ja sibulasnäkkide kõrval on Fazer uudistootena loonud peedi ja tüümiani maitsva kooslusega näkileivad.

Juurikaleivakeste koostises on tervelt 58 protsenti köögivilju, seega on need hea alternatiiv snäkihimu kustutamiseks. Lisaks peedile täiendab snäkkide koostist ka pastinaak.

„Fazeri juurikaleibade populaarsus tõestab, et tarbijad hoolivad tervislikest valikutest, mida rohkelt juurvilju sisaldavad pagaritooted kahtlemata on. Seetõttu otsustasimegi populaarsetele leivasnäkkidele veel ühe maitsekoosluse juurde pakkuda,“ sõnab Eedra.

Mugavas pakendis juurikasnäkid passivad kaasa võtmiseks ka matkale või täiendama lapse lõunapausi linnalaagris. Leivasnäkid sobivad ideaalselt näiteks peedihummuse või mõne huvitava koorese dipiga!