Saarioinen Eesti Turundjusjuht Taavi Rehepapp, tootearendustehnoloog Margot Adra ning tootejuht Kadi Priimägi.
Foto: Sven Tupits

Kodumaine toit on au sees ka juubelilaulupeol!

Nagu traditsiooniks saanud, on ka sel aastal laulupeol Eesti toidu ala, kus saab nautida eestimaiseid maitseid ning küsida teavet avatud talude päeva kohta. 

Toiduliidu maitsed toovad laulupeole Farmi, Tere, Valio, Balsnack, Chaga, Auxner (Semujuice), Saarioinen (Mamma). Semu on kohal kosutavate naturaalsete nektaritega ning Chaga Healthi eestimaised looduslikud eliksiirid panevad peorahva poole kõrgemale laulma ja poole kaugemale tantsima.

Valio Eesti pakub sel aastal maitsmiseks ja kaasaostmiseks uusi suvetooteid ning Mamma on muu seas esindatud oma Eesti parima toiduaine hõbemärkidega pärjatud toodetega. Lisaks pakub Balsnack Eesti toidu alal kodumaa armastatumaid snäkke.

Eesti toidu alal on esindatud ka Eesti Toidutee koostöös Maaeluministeeriumiga. Eesti Toidutee telgis saab 6. ja 7. juulil teha pilti spetsiaalselt üles seatud fotostuudios.

Lisaks näitab leivategu Eesti Põllumajandusmuuseum, võitegu õpetab Eesti Piimandusmuuseum ja C. R. Jakobsoni Talumuuseum jagab sõirateokunsti.

Samuti toimub õnneloos, mille peaauhind on külastus Eesti Toiduteel. Eesti Toidutee – südamega valmistatud eestimaised maitsed.

Koos avatud talude päeva telgiga, mis on lahti ka 4. ja 5. juulil, tutvustatakse suurepäraseid puhkusevõimalusi maal, aidatakse leida oma ihutalunikke ning jagatakse avatud talude päeva paberkaarte, mis muudavad talude külastamise 20. ja 21. juulil oluliselt lihtsamaks.

Kohtume peagi ja hoiame Eesti toitu au sees ka juubelilaulupeol!

Loe lähemalt: https://maablogi.wordpress.com/2019/07/04/minu-arm-ja-eesti-toit/https://maablogi.wordpress.com/2019/07/04/minu-arm-ja-eesti-toit