Kodurestoran MerMer

Juminda, Kolga-Aabla küla, Jaaniranna
http://mermer.ee/
Facebook leht
Avatud: Oleme ettetellimisel aastaringi avatud
merrit@mermer.ee
3725134590

MerMer on aastaringselt avatud kodurestoran hea toidu austajatele Juminda poolsarel Kolga-Aabla külas Jaanirannal.

Sööma tasub meie juurde tulla kasvõi kahekesi. Aga kindlasti on siin mõnus pidada ka sõpruskonnaga tähtpäevi või siis firmaüritust või seminari. Meie juures on kihlasõrmus üle antud, pulmi peetud, sõbrannale üllatussünnipäeva korraldatud või siis juubeleid, kus noorim tähtpäevaline olnud kümnene ja vanim kaheksakümne viiene, tähistatud.

Tulijatele koostame vastavalt toidueelistustele personaalse menüü. Nendele, kes tahavad toidutegemisel ise käed külge lüüa ja ehk mõne uue nipi õppida, pakume kokakoolitusi.

Neile, kes lihtsalt altid üllatustele, pakumegi üllatusmenüüd (viis käiku ja lusti kui palju, sest ei pea pead vaevama, mida valida).

 

Kuidas kohale jõuda?

Pudisoo ristist tuleb pöörata Leesi peale. Sõida seda teed, kuni paremal jääb silma 16 kilomeetripost, siis võta kiirus aeglasemaks, kuna 500 meetri pärast hargneb tee kaheks. Väiksem asfalttee, mille ees õueala märk, hoiab pisut vasakule mere poole ja sellele teele pööra Sinagi. Sõida seda teed mööda üks kilomeeter, kuni näed vasakut kätt puust viita JAANIRANNA. Sealt pööra osutatud suunas, siis eksimisvõimalust enam pole.

Koordinaadid: 59° 34′ 7″ 25° 31′ 36″

Kui saabud meritsi, on maamärgiks valgetest tellistest vene sõjaväeaegne prožektoritorn. Selle kõrvale vana ja ajahambast puretud muuli äärde saad ankrusse panna oma laevukese. Sadamast vasakule on juba meie park, mille taga valget maja näed. 

Soovi korral saate ööbida väiksema seltskonnaga, kuni viis inimest, naabertalu õdusas peremajutuses. Suurema seltskonna puhul meist ainult kolme ja poole kilomeetri kaugusel asuvas hubases merevaatega külalistemajas.

Seotud artiklid:

Kodurestoran MerMer tähistab kümnendat sünnipäeva