Lisaks rummipallidele valmistab Kulinaaria OÜ nüüd veel kolme sorti pallikesi.

Kulinaaria tõi müüki magusad pallikesed

Eesti suurim valmistoidutootja Kulinaaria OÜ hakkas lisaks rummipallidele valmistama veel kolme sorti magusaid pallikesi, mis tulid müüki Selveri Köögi kaubamärgi all. Pallikeste valmistamise eelduseks oli Kulinaaria täiendust saanud seadmepark.

Valikus on neli suussulavat maitset: rummimaitselised kookosega pallikesed, kondenspiimamaitselised kookosega pallikesed, karamelli ja meega pallikesed, küpsise ja kakaoga pallikesed. Pallikesed leiab koogiletist.

Kondenspiimamaitselised kookospallikesed

„Varem valmisid rummipallikesed käsitsi, kuid käsitöö on aeganõudev ja nii sai meie pagarite valmistatud rummipalle osta ainult ette tellides. Kauplusesse vabamüüki ei jõudnud need peaaegu kunagi, ent sellest hoolimata olid rummipallid ka ettetellimistootena väga populaarsed. Nii otsustasimegi Kulinaaria tootmist laiendades soetada maiuspallikeste vormimise masina. Nüüd saame pakkuda rohkem maitseid!“ ütles Kulinaaria müügi- ja turundusjuht Renita Suigusaar.

„Pallikesed küpsesid ideena seadmete ootel üle poole aasta, kuid tootearendusest müüki jõudsid vaid kahe nädalaga,“ lisas Renita Suigusaar.

Kodumaisel kapitalil põhinev Kulinaaria OÜ on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mille brändiportfelli kuuluvad kaubamärgid Van Kook, Selveri Köök ja Gurmee Catering. Kulinaaria OÜ on Selver AS-i tütarettevõte, kuuludes börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Kulinaaria OÜ annab tööd 300 inimesele. Kulinaaria suuremad kliendid on Selver, Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Alexela ning Olerex.