Liviko ainuesindajaks Soomes sai Norex Selected Brands

Liviko ja Norex Selected Brands sõlmisid Soome distributsioonilepingu. Alates 1. juunist on Liviko tooteportfelli ametlik esindaja ja maaletooja Soomes Norex Selected Brands.

„Ootame põnevusega Livikoga koostööd. Väärika ajalooga Liviko on Põhja- ja Baltimaade joogiturul välja paistnud innovaatiliste lahendustega. Liviko tooted on suurepärane täiendus meie olemasolevate partnerite tootevalikule Soomes. Tänu Liviko toodetele saame pakkuda oma klientidele mitmekülgsemat ja paremat teenust ning tuge,“ kommenteeris ettevõtte Norex Selected Brands tegevjuht ja omanik Tomas Lönnberg.

„Norex Selected Brands on Soome joogisektoris tugeva positsiooniga ettevõte, kelle pikaajalised kogemused horeca valdkonnas määravad meie koostöö prioriteedi. Meie strateegiline eesmärk Soomes on võtta horeca sektoris fookusesse Vana Tallinn ja põhjamaise karakteriga Crafter’si džinnid. Eesti esindustootena Soomes hästi tuntud ja kõrgelt hinnatud Vana Tallinn on ja jääb meie Põhjala ekspordisuunal tähtsaks,“ ütles Liviko ekspordidirektor Jörgen Herman.

Liviko ekspordib Soome Crafter’s London Dry džinni, värvi muutvat Crafter’s Aromatic Flower džinni, Vana Tallinna likööre ja koorelikööre, Hõbe Vodkat, Viru Valget, rummi ja likööre.

Liviko ekspordib Crafters’it ligi 50 riiki ja kultusbrändi Vana Tallinnat 38 riiki. Kokku ekspordib Liviko oma tooteid 60 riiki Euroopas, Aasias, Põhja-Ameerikas ja Okeaanias.

40-aastase ajalooga pereettevõte Norex Selected Brands on Soome maaletooja, kus töötab ligi 20 inimest. Ettevõtte eelmise aasta käive oli 34 miljonit eurot. Norex Selected Brandsi esindatavasse portfelli kuuluvad teiste kaubamärkide seas Wolfberg, Bardinet-La Martiniquaise, Maison Ferrandi, Nicolas Feuillatte, Baron de Ley ja Illva Saronno.

Liviko on 1898. aastal asutatud kiirelt arenev rahvusvaheline kvaliteetalkoholi grupp, mis müüb omatooteid 60 turul ja esindab maailma juhtivaid kvaliteetalkoholi brände Eestis, Lätis ja Leedus. Liviko tootmine ja peakontor asuvad Tallinnas, harukontorid Riias ja Vilniuses. Liviko kuulub Baltimaade suurimate alkoholifirmade hulka ning pöörab tootmise kõrval sama suurt tähelepanu alkohoolsete jookide ekspordile ja impordile. Liviko grupp annab tööd 270 inimesele.

Jaga