Liviko toob turule likööril Vana Tallinn põhineva ready to drink joogi

AS Liviko toob turule likööril Vana Tallinn põhineva ready to drink joogi Vana Tallinn Spritz, mida lisaks Eestile hakatakse müüma ka Venemaal, Ukrainas, Soomes, Norras, Rootsis, Taanis, Lätis, Leedus ja rahvusvahelises reisikaubanduses.

„Ready to drink Vana Tallinn Spritz on ekspordipotentsiaaliga toode, sest Vana Tallinn on Eesti üks kuulsamaid kaubamärke ja ühtlasi maailmas tuntuim Eesti liköör. Vana Tallinn on populaarsust kogunud ka kokteilide kõrgelt hinnatud koostisosana,“ ütles Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi.

Vana Tallinn Spritz on gaseeritud sidrunimaitseline lahja alkohoolne jook, mis on harmoonilises tasakaalus klassikalise Vana Tallinna maitsenüanssidega. Toode on vegansõbralik, gluteeni- ja laktoosivaba.

„Uus ready to drink toode Vana Tallinn Spritz on saanud inspiratsiooni tuntud ja tarbijate poolt hästi vastu võetud Vana Tallinna esinduskokteilist – Vana Tallinn Spritz. Vana Tallinna tooteperekonda kuuluva ready to drink kokteilijoogis ühendasime samuti klassikalise Vana Tallinna maitse tsitruse värskusega, mille annab joogile naturaalne sidrunimahl. Tulemuseks on värske ja uudset maitseelamust pakkuv jook,“ rääkis Liviko joogiarhitekt Hanna Kaur.

Vana Tallinn Spritz jõuab Eesti kaubandusvõrku mai kuu jookul.

AS Liviko on 1898. aastal asutatud kvaliteetalkoholi ja mittealkohoolsete jookide tootja, eksportija ja maaletooja. AS Liviko tootmine ja peakontor asuvad Tallinnas, harukontorid Riias ja Vilniuses.

AS Liviko kuulub Baltimaade kolme suurema alkoholifirma hulka, pöörates tootmise kõrval sama suurt tähelepanu ka alkohoolsete jookide ekspordile ja impordile.