Vastavatud Maxima kauplus endise kino Rahu asemele rajatud Kopli kaubanduskeskuses.
Foto: Raul Mee

Maxima avas oma tänavuse viienda kaupluse

Täna, 27. detsembril avas Maxima oma viienda uue kaupluse selle aastal – endise kino Rahu asemel kerkinud kaubanduskeskuses Kopli 69b ootab Pelguranna ja Kopli elanike uus Maxima X kodupood.

Maxima on tänavu investeerinud oma kaupluste võrgu uuendamisse ja uute kaupluste avamisse pea 8 miljonit eurot. Maxima Eesti juhatuse liikme Justinas Kirbutase sõnul on eestimaalaste jaoks ostukoha valikul kõige olulisemaks kriteeriumiks poe asukoht.

„Pelguranna ja Kopli inimesed on uut poodi oodanud väga, sest uus kaubanduskeskus on tiheda liiklusega tänavate ristumiskohas, millele ligipääsetavust suurendavad ka ühistranspordi – bussi- ja trammipeatused keskuse ees,“ sõnas Justinas Kirbutas.

Foto: Raul Mee

„Ümbruskonnas on küll väiksemaid toidupoode, kuid hea kaubavalikuga kodupoodi, kus saab kiirelt ja soodsalt teha oma igapäevased ostud, hindavad eestimaalased erinevate tarbijauuringute kohaselt kõige enam,“ lisas Justinas Kirbutas.

Kopli Maxima X kaupluse pea 700 m2 müügisaal mahutab 7600 erinevat toodet 68 tootekategooriast. Klientide mugavaks teenindamiseks on poes kolm tavakassat ja neli iseteeninduskassat, millest ühes on võimalik maksta ka sularahas.

Lisaks täna avatud Kopli kauplusele on Maxima tänavu avanud veel 4 uut kauplust, millele lisaks on sellel aastal uue ilme saanud olemasolevad kauplused Narvas, Haapsalus, Põltsamaal ning kaks kauplust Tartus ja kolm kauplust Tallinnas. Kokku on Maxima Eesti tänavu investeerinud kaupluste võrgu arendusse pea 8 miljonit eurot.

Maxima jaekaubandusketti kuulub Eestis 85 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid ning 2 Express-formaadi mugavuspoodi. Jaekaubandusketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus.