Kauplusesse tuli juurde uus Food Market toidulett kohapeal valmistatud toidu müümiseks.
Foto: Prisma Eesti

Prisma avas Baltikumi suurima hüpermarketi

Eile avati Rocca al Mare keskuses Baltikumi suurim, 12 500-ruutmeetrine uuendatud Prisma hüpermarket. Laiendusega suurenes oluliselt ka tootevalik, mistõttu tähistati avamispidu Eesti pikima degustatsioonilauaga, kus oli võimalik maitsta üle 230 erineva toote.

Ligi kahe jalgpallistaadioni suuruseks kasvanud Rocca al Mare Prismas on nüüdsest müügil kokku ligi 70 000 toodet. „Hea meel on pakkuda klientidele nii suurt ja laia valikut tooteid. Loodan, et edaspidi saavad meie Rocca al Mare Prisma kliendid kõik vajaliku siit korraga kätte. Lisasime palju uusi põnevaid tootegruppe, mille seast aitavad vajadusel õige valiku teha lisakoolitusi saanud teenindajad,“ ütles Prisma Peremarketi tegevdirektor Jussi Nummelin.

Kauplusesse tuli juurde uus Food Market toidulett kohapeal valmistatud toidu müümiseks, täienes puu- ja juurviljaosakond, delikatess-, liha-, ning kalatoodete valik. Poe saia- ja leivaosakonna kõrval asuvas iseteeninduskohvikus saab nautida värsket kohvi ja saiakesi.

Avatud on Fazer pagarikoda, kust saab osta laias valikus kohapeal valmistatud ciabatta’sid ja baguette. Food Marketis on võimalik liha ja kala endale meelepärasel viisil maitsestada lasta, suitsutatakse kala ja vinnutatakse spetsiaalses lihavinnutuskapis liha.

Eesti suurim toidutestimine

Avaüritusel oli kõikidel külastajatel võimalus uuenenud Rocca al Mare Prismat avastada. Avasõnadega tutvustas värskelt laiendatud poodi Prisma Peremarketi tegevdirektor Jussi Nummelin ning meeleolu tekitasid trummar Rainer Meinart ja DJ Andres Uibo.

Lisaks kaeti uuenemise puhul Eesti suurim, 60-meetrine degustatsioonilaud, kus oli võimalik maitsta 237 erinevat toodet, millest enamus on saadaval vaid Prismas.

Lauale kaeti kümneid erinevaid piima-, juustu-, mahla- ja lihatooteid ning lisaks oli võimalik proovida näiteks mitmesuguseid jooke, batoone, magustoite, snäkke, küpsiseid, smuutisid, pagaritooteid, määrdeid, võileibu ja vrappe.

Laualt võis leida väga erinevaid maitseid: proovida sai nii kikerhernepihve, porgandipihve kui ka sinke, vinnutatud liha ja vorstisnäkke. Tagasihoidlik ei olnud ka valmistoitude ja suupistete valik, pakuti kaupluse oma suitsuahjus valmivat suitsutatud lõhefileed ja spetsiaalses pitsaahjus valmivat värsket pitsat.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 800 inimesele.

Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga poekett Eestis. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese.