Maamess on tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades, kuuludes alates 1997. aastast Euroopa suuremate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO.
Foto: AS Tartu Näitused

Saadaval on viimased kohad Maamessi toidupaviljoni!

16.-18. aprillil toimub Tartu messikeskuses Baltikumi suurim maaeluteemaline mess Maamess. Ettevalmistused on täies hoos ning kohti jagub veel vaid kiirematele reageerijatele. Rutakem, huvilised, sest aega messini on vaid 56 päeva!

Maamess koondab endas nelja alateemat – põllumajandus, metsandus, aiandus ja toit. Traditsiooniliselt võtab toidumess enda alla 1200-ruutmeetrise D-paviljoni, kuhu on oodatud ettevõtted, kelle tooted on suunatud nii äriklientidele kui lõpptarbijatele.

“Maamessile on teretulnud kõik toidutööstusega seotud ettevõtted, kes soovivad oma kaubamärki ja tooteid laiemale publikule tutvustada,” märkis Maamessi projektijuht Margus Kikkul.

Toidumessi paviljoni on täna ekspositsioonipinna broneerinud Balbiino, Lõuna Pagarid, Viru toit, Premia, Vallatud Vorstid, Saaremaa Leib, Jõgevamaa ettevõtjate ühisstend, Linnamäe Lihatööstus, Cortex Eesti, Saaremaa Talupidajate Liit, Baltic Pack Est, Bacula, Karamelle, Valio Eesti, Rõngu Pagar, Ausa Toidu Klubi, Alpina Electronics, Nipi Seafarm, Olustvere TMK, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Farmi, Rõngu Mahl, Rotaks, Nopri ja Söödi Karn.

Maamess on tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades, kuuludes alates 1997. aastast Euroopa suuremate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO.

Käesoleval aastal peetav Maamess on järjekorras 28.

Lisainformatsioon messi kohta ja registreerimine www.maamess.ee.