Saaremaa EHTNE avab pealinnas esinduspoe

“EHTNE” on Saaremaa piirkonna märgis, mida kannavad uhkusega Saaremaa ja Muhumaa tootjad. 1. märtsil avab Saaremaa EHTNE märgisekandjaid koondav tulundusühistu Tallinnas Saaremaa tootjate esinduspoe.

“Mitte niisama poe, vaid päris korraliku kaupluse Kristiine keskuses, kus esindatud EHTNE märgikandjate toodang – kokku viime pealinna üle 2000 erineva Saaremaal tehtud toote – meie kuulsad joogid ja toidud, puhtad tervisetooted ning ehedat Saaremaa käsitööd,” avaldab tulundusühistu “EHTNE Saaremaa” juhataja Koit Kelder.

“Teame, et Tallinnas elab palju Saaremaa sõpru ning selleks, et meie sõprade meel oleks hea ka muul ajal, kui suvel meitel käies, otsustasime hoopis ise sõpradele külla minna,” lisab ta pesuehtsas Saare keeles.

Möödunud aasta suvel avas tulundusühistu oma esimese müügipunkti Kuressaares, Auriga keskuses.

Kelder ütleb, et tal on ütlemata suur rõõm,  et saaremaine kraam on populaarne nii Saaremaa külastajate kui ka saarlaste endi hulgas. “Meie esinduspood Auriga keskuses on toetanud ja jõustanud kohalike ettevõtete käekäiku,” märgib ta.

“Änam soab piskust tööst, kut suurest seismisest” – see Pöide kandist pärit mõte on olnud Tulundusühistu EHTNE Saaremaa pealismõte EHNTE märgikandjate oma müügivõrgustiku arendamisel. Ning just nii – väikeste sammudega ja kindlalt oleme liikunud edasi. Tahame, et elu Saaremaal areneks ning meie tootjad oleksid edukad,” lausub Kelder.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga