Smushie smuutile annavad magusa maitse üksnes looduslikult marjades ja puuviljades sisalduvad suhkrud.
Foto: Salvest AS

Salvesti ilma lisatud suhkruta Smushie supersmuutide sarja lisandus uus maitse

Kodumaise toidutootja Salvest ökoloogilisest toorainest valmistatud, ilma lisatud suhkruta Smushie supersmuutide sarja lisandus suve eel peedi-vaarikasmuuti kanepiseemnetega.

Ökoloogilisest toorainest peedi-vaarika supersmuuti sisaldab lisaks kvaliteetsetele puuvilja- ja marjapüreedele ka mineraalainete- ja vitamiiniderikast punapeeti ning kodumaiseid ja valgurohkeid kanepiseemneid.

“Kuna peedi ja vaarikaga Smushie ei sisalda banaani, on uus smuuti meelepärane just värskeid ja hapukaid maitseid eelistavale smuutisõbrale,” märkis Salvesti müügi- ja turundusjuht Triin Kõrgmaa.

Sarnaselt teiste Smushiedega on toode Kõrgmaa sõnul kiudainerohke ning tagab seega täiskõhutunde pikemaks ajaks.

Ilma lisatud suhkruta

“Kreemise ja paksu konsistentsiga smuutile annavad magusa maitse looduslikult marjades ja puuviljades sisalduvad suhkrud ning lisatud suhkrut ühestki Smushie supersmuutidest ei leia,” kinnitab Kõrgmaa.

Toode on vaba ka kunstlikest säilitus-, lõhna- ja maitseainetest. 170-grammisesse korgiga tuubipakendisse pakendatud Smushie on kiudainerikkaks vahepalaks nii autosõidul, matkarajal, enne trenni kui ka kontori laua taga.

Lisaks uuele maitsele on kiudainerikkas valikus veel mustika-jogurtismuuti kinoa helvestega, mango-apelsinismuuti datlitega, mustasõstra-kookosesmuuti chia seemnetega ja pirni-kiivismuuti spirulinaga.

Panustavad kodumaise mahetootmise arengusse

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduaine-tööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis.

Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku üle 190 inimese, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supid, kurgid, kastmed, ketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ning Smushie smuutid.