Pildil kehalise kasvatuse õpetaja ja personaaltreener Kevin e-Selveri komplekteerimiskeskuses.
Foto: Hendrik Osula

Selveris on tööd saanud väga paljude ettevõtete töötajad

Seoses riigis kujunenud eriolukorraga pakkus Selver kümmekond päeva tagasi tööd kriisi poolt enim räsitud valdkondade töötajatele, kes on jäänud palgata puhkusele. Oodatud olid teenindusettevõtete töötajad nii restoranidest, hotellidest kui laevafirmadest. Tänaseks on tee Selverini jõudnud inimesed väga paljudest erinevatest ettevõtetet. 

„Kujunenud eriolukorras, kus paljude teenindusettevõtete töö on sisuliselt seiskunud ning samas nõudlus toidu- ja esmatarbekaupade järele on hüppeliselt kasvanud, pakkus Selver välja võimaluse teha tööd tavapärase elukorralduse taastumiseni kaubanduses,” ütles AS-i Selver juhatuse liige Kristi Lomp.

Tema sõnul pingutab Selver, et klientidele ka praeguses keerulises situatsioonis maksimaalset kaubavalikut ja head teenindust pakkuda. “Oleme väga tänulikud nii Selveri enda töötajatele kui teiste ettevõtete kollektiividest liitunud abikätele, kelle panus kaupluste suurenenud töökoormuse leevendamisse on olnud märkimisväärne,“ lisas Lomp.

Foto: Hendrik Osula                                                                                                  Pildil baariteenindaja Maarja e-Selveri komplekteerimiskeskuses.

Selverite suurenenud mahtude teenindamisse on oma olulise panuse andud Tallinna Kaubamaja, I.L.U., ABC KING, SHU, Viking Security, Kuulsaal, Vapiano, Odeon, OKO Restoranid, Schlössle ja Apollo Grupp.

Lisaks on Selver sõlminud ajutisi tähtajalisi töölepinguid laevaettevõtete, toitlustusettevõtete ja spordiklubide töötajatega, aga ka otse Selverisse pöördunud tööotsijatega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga