SEMU

SEMU on tervislikest astelpajumarjadest valmistatud nektar, mis on suurepärane vitamiiniallikas ja sobib hästi turgutamiseks ning väsimuse peletamiseks. Semu nektari marjasisaldus on vähemalt 30%, 100 ml nektarit sisaldab 28 mg looduslikku C-vitamiini.

Semud ootavad kõikides Prisma Peremarketites (mahlariiulis või jahekapis), Tallinna ja Tartu Kaubamaja Toidumaailmas, Sadamamarketis, kohvikus More, NOP-i Deli poes, Stockmanni-s (mahlariiulis), Maksimarketites (mahlariiulis) ja Konsumites, Solarise toidupoes, Comarketites, Selverites, suuremates Rimides. Talu&Deli toidupoes, Olerexi ja Alexela tanklates …

Esimeseks astelpajutooteks oli 2004. aastal valminud astelpajumoos, mis on siiani tootevalikus ja väga armastatud klientide hulgas. Toodete valikus on veel täismahlad, marjajahud, astelpajuglögi. 2013. aastal tuli turule toote, mis on mõnus turgutus igasse päeva, mugavas pakendis Semu astelpajunektar. Eesti Parim Toiduaine 2014 konkursi raames hindas auväärne žürii Põhja-Eesti väikeettevõtete osas Semu astelpajunektari II koha vääriliseks.