Restoran PELM on üks projektis osalejatest.
Foto: Agenda PR

T1 Mall of Tallinnas algab restoranide nädal

Kaubandus- ja meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinna restoranialal Taste of Tallinn algab tänasest toidufestival “Reis ümber taldriku”.

Festivali raames tuuakse kohalikele gurmaanidele korraga kätte nii kodu- kui välismaa tippkokad, avatakse üheks nädalaks seitse uut restorani ja seitse uut baari ning pakutakse parimaid magustoite.

Täna õhtul on kõik oodatud T1 Katusebaari restoranide nädala avapeole.

Taste of Tallinn (TOT), mis ühendab unikaalseks söögikohtade kogumiks T1 Mall of Tallinna kõik 32 erinevat restorani, alustab oma sõprade ja külastajate rõõmustamist kulinaarsete eriprojektidega.

“Reis ümber taldriku” on neist esimene, mis 20.-26. aprillil toob värsked maitsed ja palju erikülalisi mitmetesse TOT söögikohtadesse. 

T1 Mall of Tallinna juht ja keskuse arendaja Pro Kapital Grupi juhatuse liikme Allan Remmelkoori sõnul on kogu keskuse eesmärk olla uute ideede ja trendide maaletooja nii kaubanduses kui meelelahutuses.

“Euroopas ainulaadne vaateratas on avatud. Nüüd alustame ürituste seeriaga, millega tahame olla uute ja erinevate maade toidutrendide tutvustaja ja “Reis ümber taldriku” on ürituste seeria väärikas avalöök,” ütleb Remmelkoor.

Kõige eksklusiivsem programm ootab külalisi restoranis PELM, kus iga päeva terve nädala jooksul pakuvad oma parimaid maitseelamusi Peterburi ja Tallinna parimate restoranide tippkokad.

Kõige ägedamad joogid serveeritakse nädala jooksul aga T1 Katusebaarist, kuhu nädalaks ajaks kolivad lisaks seitse Tallinna ja Peterburi nimekat baari koos rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud baarmenidega.

“See on mõeldud ennekõike kokteiligurmaanidele, aga ka kõikidele teistele TOT restoranide külalistele, kes soovivad pärast õhtusööki või pikka tööpäeva nautida erilisi maitseid koos miljonivaatega Tallinna linnale,” märgib Remmelkoor.

Just T1 Katusebaarist toimub täna nädala “Reis ümber taldriku” avapidu, kus külalistele segab kokteile maailma TOP 50-ne hulka kuuluva Peterburi baari “El Copitase” peabaarmen Artjom Peruk.

Vahepealsetel päevadel võõrustavad katusebaari külalisi baarmenid sellistest tuntud ja tunnustatud Tallinna ja Tartu lokaalidest nagu:
21. aprill kl 18-21 Whisper Sister, Tallinn
22. aprill kl 18-21 Kolm Tilli ja peabaarman Regeri Zoo, Tartu 
23. aprill kl 18-21 Tabac, Tallinn
24. aprill kl 18-21 Koma, Tallinn
25. aprill kl 18-21 Infusion Mixology, Tallinn

Jaga