Teised meist

Mida arvavad teised meist:

Virge Haavasalu
Puutudes kokku väikeettevõtjatega, sh kodumaise toidusektori ettevõtjatega, siis peab nentima, et nad ei satu just väga tihti suure meediatööstuse huviorbiiti ja seega nende väljaannete veergudele. Kahjuks puudub väikeettevõtjal sageli ka võimekus osta meediaväljaandesse reklaami või olla muul moel eesti tarbija jaoks pildis. Samas on neil oluline osa Eesti elu edendamisel! Nüüd on aga ka väikeettevõtjal suurepärane võimalus oma ettevõtmist tutvustada Ehemaitse.ee kodulehe, Facebooki ja/või Instagrami lehel kaudu. Kuigi Ehemaitse.ee bränd on noor, siis vaadates nii portaali Facebooki kui Instagrami lehe jälgijaid, on neil tekkinud juba arvestatav toetajaskond. Järelikult on tegemist vajaliku ja kasuliku portaaliga!

Virge Haavasalu
EVEA infojuht

Henry Jakobson
Kodumaine toit ja kodumaine tooraine on minu elus alati erilisel kohal olnud. Hindan seda, kui keegi üritab kodumaal elu käimas hoida. Olen selle eest nõus ka rohkem maksma. Ja kui keegi on nõuks võtnud seda populariseerida ja pöörata sellele tähelepanu, siis temale kuulub minu lugupidamine. Ehemaitse.ee on tänuväärne ettevõtmine ja kui mu blogi saab sellele missioonile kuidagi kasulik olla, siis sellist asja toetada on puhas rõõm!

Henry Jakobson
Blogija (amidahenryteeb.eu)

Andres Laisk
Miski mind võlub kohalikus toidus. Vist see, kui palju saab üsna lihtsalt ära teha, et toidulaud mitmekesiseks muuta. See mängulisus. Ehe maitse, nagu portaali nimigi ütleb, annab ehedalt edasi kohaliku toidu maitse, ilu ja ka valu. Olgu selleks väike Mõnuste juustukoda, Saidafarm või suuremad tegijad Kadarbiku talu ja Sagro - Saue vallas on kohalik toidutootja ikka olnud au sees. Ehemaitse.ee on igati isuäratav ja samas praktiline ning mitmekülgne. See ei ole lihtsalt üks järjekordne teemaveeb, selle taga on asjatundlikkus ja pühendumine.

Andres Laisk
Saue vallavanem 

Aive Hiiepuu
Mul on alati hea meel kui keegi Eesti asja edendab. Ehemaitse.ee portaal on üles ehitatud just sellest põhimõttest lähtuvalt. Kairi on pikaajalise kirjutamisekogemusega ajakirjanik ja tema entusiasm portaali ülesehitamisel on muljetavaldav!

Aive Hiiepuu
Kommunikatsiooniekspert

Selliseid lehekülgi lugedes ja neid vaadates on kahtlemata olulised nii sisu kui ka välimus – mõlemad peavad olema atraktiivsed. Ja Ehemaitse.ee puhul just nii on. Mulle Ehemaitse.ee meeldib! See näeb hea välja, pildid ja pealkirjad kutsuvad klikkima ja teemade kohta rohkem teada saama. See leht mõjub usaldusväärsena ja teemad on asjalikud.

Aire Raud.
Paulig Group kommunikatsioonijuht Baltikumis

Enn Tobreluts
Tänane meediapilt on kaunis kirju ning infomüra on palju. Kuid seda enam on hea meel näha, et luuakse sisulisi asju, kindla fookusega ja kindla sihtgrupiga. Ehemaitse.ee on kindlasti üks neist. Pean tunnistama, et meie kodumaised toidutootjad ja ka toidukohad on seda väärt, et neid esile tuua!

Enn Tobreluts
Grillmeister ja restoranitettevõtja

Foto: Andres Tali