Teised meist

Mida arvavad teised meist:

Selliseid lehekülgi lugedes ja neid vaadates on kahtlemata olulised nii sisu kui ka välimus – mõlemad peavad olema atraktiivsed. Ja Ehemaitse.ee puhul just nii on. Mulle Ehemaitse.ee meeldib! See näeb hea välja, pildid ja pealkirjad kutsuvad klikkima ja teemade kohta rohkem teada saama. See leht mõjub usaldusväärsena ja teemad on asjalikud.

Aire Raud.
Paulig Group kommunikatsioonijuht Baltikumis

Sellise veebikeskkonna loomine ja töös hoidmine on tänuväärt ettevõtmine kõigile, kes vähegi hea kodumaise toidu ja selle valmistamise vastu huvi tunnevad. Aga mitte ainult. Ka elukutselised toidusektoris töötajad leiavad siit endale piisavalt vajalikku informatsiooni.
Tore oleks, kui antud keskkonna haldajatel oleks indu ja võimalusi seda brändi edasi arendada. Tarbijal oleks äärmiselt mugav, kui ta teab, et ühest kohast on võimalik saada ammendavad vastused A-st Ü-ni. Kuigi selliste teemadega tegelejaid on internetis palju, võiks just Ehemaitse olla üks juhtiv bränd, mis tuleb esmalt meelde ja kust leiavad head nõu ning infot nii tarbijad, hobikokad, professionaalid kui ka toiduainetetööstus.
Lehekülg on hästi haaratav ning lihtsa ja kena kujundusega.

Riho Rõõmus

eraettevõtja

Enn Tobreluts
Tänane meediapilt on kaunis kirju ning infomüra on palju. Kuid seda enam on hea meel näha, et luuakse sisulisi asju, kindla fookusega ja kindla sihtgrupiga. Ehemaitse.ee on kindlasti üks neist. Pean tunnistama, et meie kodumaised toidutootjad ja ka toidukohad on seda väärt, et neid esile tuua!

Enn Tobreluts
Grillmeister ja restoranitettevõtja

Foto: Andres Tali

Andres Laisk
Miski mind võlub kohalikus toidus. Vist see, kui palju saab üsna lihtsalt ära teha, et toidulaud mitmekesiseks muuta. See mängulisus. Ehe maitse, nagu portaali nimigi ütleb, annab ehedalt edasi kohaliku toidu maitse, ilu ja ka valu. Olgu selleks väike Mõnuste juustukoda, Saidafarm või suuremad tegijad Kadarbiku talu ja Sagro - Saue vallas on kohalik toidutootja ikka olnud au sees. Ehemaitse.ee on igati isuäratav ja samas praktiline ning mitmekülgne. See ei ole lihtsalt üks järjekordne teemaveeb, selle taga on asjatundlikkus ja pühendumine.

Andres Laisk
Saue vallavanem 

Ehemaitse.ee pole veel aastatki vana, kuid usun, et on kindlaks huviorbiidiks nendele, kes armastavad head eestimaist toitu ja soovivad kursis olla kohaliku toiduturu uudistega. Mulle meeldib ka portaali ülesehitus, mida on kerge uudistada ja millest kiirelt ennast huvitava info üles leian. Veebilehte täiendab igati Ehemaitse FB leht ja instagramm. Tean, et ka meie pisikesse kodurestorani MerMer on jõudnud sööjaid tänu Ehemaitse kajastustele. Kindlasti on Ehemaitse lugudest kasu paljudele väiketootjatele ja -tegijatele. Soovin meeskonnale jõudu ja jaksu hää eesti toidu edasisel promomisel ja üritan ka ise oma panusega pisut kaasa aidata! Uhkusega lisan, et esimene retsept Ehemaitsele tuligi minu sulest.

Merrit Kiho
Kodurestoran Mer-Mer perenaine

Henry Jakobson
Kodumaine toit ja kodumaine tooraine on minu elus alati erilisel kohal olnud. Hindan seda, kui keegi üritab kodumaal elu käimas hoida. Olen selle eest nõus ka rohkem maksma. Ja kui keegi on nõuks võtnud seda populariseerida ja pöörata sellele tähelepanu, siis temale kuulub minu lugupidamine. Ehemaitse.ee on tänuväärne ettevõtmine ja kui mu blogi saab sellele missioonile kuidagi kasulik olla, siis sellist asja toetada on puhas rõõm!

Henry Jakobson
Blogija (amidahenryteeb.eu)

Me oleme need, mida me sööme. Mida me sööme nii suu kui silmadega. Ja Ehemaitse.ee pakub mõlemale maitsvaid palasid. Ja pakub ka palasid, kui me tahame olla targemad, teadlikumad, tervislikumad inimesed.

Raimo Ülavere

koolitaja ja coach

Viimastel aastatel on hakatud oluliselt rohkem tähelepanu pöörama kohalikule toidu toorainele ja selle kvaliteedile. Loomulikult on nôudluse kasvuga seoses tekkinud rohkesti ka kohaliku toidu kasvatajaid ning -tootjaid. Eriti tore on märgata, et ka paljud meie restoranid, kohvikud ja ka catering ettevõtted on võtnud kursi kohalikule toorainele. Ehemaitse portaal aitab nende väärtuste kujunemisele oluliselt kaasa, ka saab siit inspiratsiooni toidu valmistamiseks!

Kristina Viirpalu-Tudeberg
moelooja

Aive Hiiepuu
Mul on alati hea meel kui keegi Eesti asja edendab. Ehemaitse.ee portaal on üles ehitatud just sellest põhimõttest lähtuvalt. Kairi on pikaajalise kirjutamisekogemusega ajakirjanik ja tema entusiasm portaali ülesehitamisel on muljetavaldav!

Rännates mööda maailma on just Eesti toit see, millest esimesena puudust hakkad tundma. Mul on hea meel, et Ehemaitse portaal on fokusseerunud just Eesti maitsete väljatoomisele, kohaliku toidu tutvustamisele ja selle tegijatele. Teades toidust rohkem, oskame seda aina enam ka hinnata! Ja see on seda väärt, sest meie Eesti kindel osa on ka kohalik toit ja selle ehe Eesti maitse!

Aive Hiiepuu
Kommunikatsiooniekspert

Eestimaine toit on rahvuskultuuri oluline osa ja eestlasena tuleb igati tunnustada ja toetada Ehemaitse.ee tegijate algatust selle tutvustamisel. On ilmne, et Ehemaitse.ee infokeskkonna loomise ja arendamise näol on tegemist eelkõige sisulise, mitte meelelahutusliku ettevõtmisega ja see on tähelepanuväärne! Eesti Messide lipulauseks on "Eesti ettevõtete eest, Eesti inimeste rõõmuks!”, mis on väga sarnane Ehemaitse.ee idee ja eesmärkidega ning teeb meist loomulikud koostööpartnerid.

Auris Rätsep

Eesti Messid arendusjuht

Virge Haavasalu
Puutudes kokku väikeettevõtjatega, sh kodumaise toidusektori ettevõtjatega, siis peab nentima, et nad ei satu just väga tihti suure meediatööstuse huviorbiiti ja seega nende väljaannete veergudele. Kahjuks puudub väikeettevõtjal sageli ka võimekus osta meediaväljaandesse reklaami või olla muul moel eesti tarbija jaoks pildis. Samas on neil oluline osa Eesti elu edendamisel! Nüüd on aga ka väikeettevõtjal suurepärane võimalus oma ettevõtmist tutvustada Ehemaitse.ee kodulehe, Facebooki ja/või Instagrami lehel kaudu. Kuigi Ehemaitse.ee bränd on noor, siis vaadates nii portaali Facebooki kui Instagrami lehe jälgijaid, on neil tekkinud juba arvestatav toetajaskond. Järelikult on tegemist vajaliku ja kasuliku portaaliga!

Virge Haavasalu
EVEA infojuht