Desoaine tellimused toimetatakse tooja poolt Eesti piires kohale tasuta.

Telli pindade puhastamiseks ja käte desinfitseerimiseks desoaine pakiautomaati

Nii toidutootjail kui kõigil ülejäänud kodanikel on võimalus tellida käte desinfitseerimiseks ja pindade puhastamiseks 5-liitristes pakendites desoainet ettevõttest “Eesti piires toimetatakse kaup kohale tasuta,” lubab Bpin OÜ.

Et nõudlus on praegu desoaine järele suur, on ettevõte Bpin OÜ asunud tarmina desoainet üle Eesti 5-liitristes pakendites.

Käte desoaine 

Kätele mõeldud desinfitseerimisvahend on müügil 5L kanistrites. Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja) , viirusi (HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpes simplex).

Nahakaitsekomponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral, niiskustasakaalul ning kaitsefunktsioonidel.

5-liitrise pakendi hind on 150 eurot ning tellitud kaup postitatakse tellijaile üle Eesti pakiautomaatidesse, ja seda tasuta. (Võrdlus: 200 ml hinnaks teeb see 6 eurot).

Tellimusi täidetakse ka nädalavahetusel.

Pindade desoaine

Pindade desinfitseerimisvahend o samuti müügil 5L kanistrites. Kõik tooted on sertifitseeritud ning sobilikud kasutamiseks toiduainete käitlemiseks mõeldud köökide ja muude pindade desinfitseerimiseks.

Loe lisaks ja esita tellimused siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga