Treppoja Sahver

Treppoja Sahvris valmib eesti oma särts ja vürts: vürtsikad kastmed ja särtsakad moosid. Kõik tooted on valmistatud käsitööna ühe väikese eesti pereettevõtte poolt. Meile meeldib hästi süüa, katsetada uusi maitseid ja leida võrratuid kooslusi. Parimad neist oleme purki pannud ja loodame, et meie pakutu rikastab paljude toidunautlejate söögilauda.

Proovi erinevate juustude, grillroogade, ahjujuurikate või röstsaiaga, kasuta marineerimisel või maitsestamisel. Laiast maitsevalikust leiab hästi sobivaid grillipeole, jõululauale ja muidugi kingtusteks sõpradele ning äripartneritele.

Purgid ja pudelid oma maitsva sisu ja atraktiivse välimusega sobivad hästi ka kingitusteks. Võimalus ise komplekteerida maitsekad ja omapärased kingipakid külakostiks grillipeole, sõbrale sünnipäevaks või äripartneritele (saab lisada firma või asutuse sümboolikat). Vahvad pakendid ja isuäratav sisu teevad kingiotsimise lihtsaks ja kingisaaja õnnelikuks

Meie tooted on saadaval hästi varustatud poodides üle Eesti, s.h Juustukuningate kauplused, Tallinna ja Tartu Kaubamaja toidumaailm, Solaris, Rimi Talu Toidab osakond, Tartu ja Pärnu taluturg, Rõõmu Kaubamaja, Tallinna Lennujaam jne. Meie kastmeid leiab ka mitme restorani ja kohviku menüüst üle eesti, nii salatikastmetena kui hamburgeri lisandina.