Vahva Maius OÜ

Haapse küla, Jõelähtme vald, Harjumaa
http://www.vahvamaius.ee
Facebook leht

Meie missiooniks on ajalooliste retseptide ellu äratamine. Toodame erinevatest Eestis kasvavatest puuviljadest ja marjadest pastilaad ja sukaade, samuti teeme oma retsepti järgi kohalikest ürtidest pestot. Kõik, mida teeme, on ehe käsitöötoit.

PASTILAA on vana-aegne maiustuse retsept, mille juured ulatuvad mitmesaja-aastasesse Vene köögi ajalukku. Valmistame seda Põhja-Eestis orgaaniliselt kasvatatud puuviljadest ja marjadest, see on vähese suhkru sisaldusega, säilitus- ja E-aine vaba. Eriti hästi sobib snäkina matkale, tööle või kooli, kiire nälja kustutamiseks, nautimiseks puhkehetkedel, tee-, veini või konjaki juurde ning ka juustutaldrikule.

Samal otstarbel kui pastilaad sobib kasutada ka SUKAADE ehk suhkrustatud puuvilju, mida saab tellida nii konkreetsest puuviljast/marjast, kui seguna, mis sisaldab kõiki meie poolt valmistatavaid sukaadi- ja pastilaa liike. Selles värvikas assortiis on maiustusi igale maitsele: magusast hapuni ja kõik vahepealsed varjundid. Näiteks, leidub sealt õuna, erinevaid ploome, tikrit, vaarikat, musta sõstrat, rabarberit, kõrvitsat, ebaküdooniat, pohla ja muudki.

Osta saab otse tootjalt, tellida läbi Facebooki lehe või leida mõnel käsitöötoidu laadal. Loodame tulevikus jõuda ka ökö- poodidesse.